KOMPLET FIRAN ETAMINA SZARE HAFT KWIATUSZKI

Kod produktu: 102463BN

  • 10 dni roboczych
  • Koszt dostawy od 13,00 zł
Wybierz rozmiar:
Wybierz metodę zawieszenia :
Twój karnisz:
210,00 zł
Zapytaj naszego konsultanta: 507260955 sklep.zakostyl@gmail.com

Cena zmiania się w zależności od wyboru szerokości, wysokości i metody zawieszenia.

Firana przezroczysta etamina z kwiatowym nadrukiem. Każda z firan uszyta na odrębnej taśmie marszczącej.
Dekoracyjna we wnętrzu. Ten model idealnie wpisze się we wnętrza w stylu skandynawskim, loftowym, boho ale też nowoczesnym.

Prawidłowy pomiar:
Szerokość dobieramy wg potrzebnego metrażu do zasłonięcia plus planowany zapas na umarszczenie. Zaleca się zapas na umarszczenie 100% czyli jeszcze raz tyle centymetrów ile potrzeba na przysłonięcie. Oczywiście jest to indywidualne upodobanie każdego użytkownika jaki procent umarszczenia będzie trafiał w jego gusta.
Wysokość ustalamy mierząc ją od góry karnisza (w przypadku przelotek lub fali tunelowej) lub od żabki(agrafki) do dołu czyli miejsca gdzie ma się kończyć zasłona.
W przypadku kiedy potrzebujesz zmian (wysokość, kolor przelotki, itp.) wpisz swoje uwagi przy składaniu zamówienia w okienku TWOJE UWAGI - okienko pojawia się przy wyborze formy zapłaty i wysyłki.

Jak złożyć zamówienie:
1. 
Wybierz potrzebną szerokość i wysokość
3. Wybierz metodę zawieszenia
4. 
Wybierz posiadany karnisz (opcja potrzebna nam z uwagi na to, że do karniszy sufitowych wszywamy taśmę od samej góry zasłony, natomiast do karniszy tradycyjnych pałąkowych nad taśmą zostawiamy 4cm ryzę zasłaniającą żabki).

Pranie: Zalecane jest pranie chemiczne lub delikatne w domowych warunkach
Prasowanie: Przy praniu delikatnym nie potrzebuje prasowania.
Margines błędu: +/- 3% wynikający z cech produktu

Skład materiału: 100% poliester
Gramatura: 82gr/m2 +/-2% 
Transparentność: przezroczysta

Wybór zawieszenia:


UWAGI:
-Wszystkie nasze firany, zasłony , komplety do kuchni są szyte na wymiar pod indywidualne potrzeby klienta i nie podlegają zwrotom.
-Kolory na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od tych w rzeczywistości, wynika to z indywidualnych ustawień urządzeń a w szczególności monitora, kart graficznych, ustawień telefonicznych. 
-Wszelkie materiały, treści, zdjęcia są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy "Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych" z dnia 4lutego 1994r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz.631).

Newsletter

© ZAKOSTYL Wyposażenie Wnętrz : All Rights Reserved

Realizacja KQSDesign.pl : Oprogramowanie KQS.store