Dostawa i płatności

Dostawa

Towar zamówiony w Naszym sklepie internetowym www.zakostyl.pl dostarczamy za pośrednictwem poczty polskiej, kuriera UPS, InPost.

 Na czas dostawy przesyłki składa się: – czas realizacji zamówienia (księgowanie płatności, w zależności od złożonego zamówienia czas szycia, kompletowanie towaru, wystawienie dokumentu sprzedaży, pakowanie paczki, przekazanie paczki kurierowi). Czas realizacji to od 2 do 18 dni.

 

Dlaczego to tyle trwa? Dlatego, że niektóre z zamówionych rzeczy  robimy dla ciebie dopiero po złożeniu zamówienia. Nie jesteśmy w stanie mieć na magazynie wszystkich wzorów jakie posiadamy w ofercie.

 

Wysyłka

Koszty wysyłki uzależnione od wielkości paczki oraz wyboru operatora logistycznego.  Zamówienia powyżej 300 zł – Dostawa gratis!

UWAGA!

Usługa przesyłki za pobraniem ze względu na bezpieczeństwo pracowników firm doręczających przesyłki, dostępna jest do kwoty 3000,00 zł.

 

Sposoby płatności

Przelew bankowy:

– płatność z konta bankowego Klienta na konto Żako Firma Handlowo Usługowa Lucyna Mosakowska – zamówienie zostaje realizowane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie firmy,

 – przedpłata jest traktowana jako zaliczka na poczet zamówienia.

 

Konto bankowe:

Bank Zachodni WBK 1 Oddział w Żarach 58 1090 2561 0000 0001 3065 6162

 

Żako Firma Handlowo Usługowa Lucyna Mosakowska

ul. Baczyńskiego 2/6

68-200 Żary

NIP 928 109 98 38

 

 

Koszty dostawy - Polska

Poczta Polska (Pocztex): od 7,99 zł

Paczkomaty InPost: od 9,99 zł

Kurier DPD: od 14,99 zł

Kurier UPS: od 16 zł

Kurier UPS za pobraniem: od 19 zł

 

Koszty dostawy - zagranica

Wysyłka za granicę: 35 zł

 

* Cena zależy od gabarytu paczki. W przypadku większej ilości produktów lub wysyłki koców i narzut cena może wynieść 12 zł (przy płatności przelewem) oraz 17 zł (za pobraniem).
Kołdry i poduszki nie są wysyłane paczkomatami.

Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i jest realizowana w dni robocze.

W przypadku wysyłki za granicę prosimy o kontakt, celem ustalenia kosztów dostawy.

 

Kupując w moim sklepie, przy przedpłacie na konto udzielasz mi pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w Twoim imieniu z firmą przesyłkową, celem przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru. Te środki nie stanowią mojego dochodu i są równe opłacie.

 

Newsletter

© ZAKOSTYL Wyposażenie Wnętrz : All Rights Reserved

Realizacja KQSDesign.pl : Oprogramowanie KQS.store