Polityka Prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Sklepu Internetowego zakostyl.pl
1. Informacje ogólne
Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 133 z dnia 29 października 1997 r. poz. 833.) przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług niezbędnych do realizacji zamówień poprzez Serwis.
2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest
Firma Handlowo Usługowa ŻAKO Lucyna Mosakowska
3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi - ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
5. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego
6. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

7. W Sklepie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od nas i nie są w żaden sposób nadzorowane przez zakostyl.pl.
Newsletter

© ZAKOSTYL Wyposażenie Wnętrz : All Rights Reserved

Realizacja KQSDesign.pl : Oprogramowanie KQS.store