O nas

Witaj w świecie Żakostyl

Kochamy się w rzeczach niebanalnych, niepowtarzalnych najlepiej łączących w sobie nowoczesność z egzotyką lub folklorem świata. Tkaniny do tej pory zarezerwowane tylko dla marek odzieżowych upinamy na karniszach jak sukienki dla okien a poduszki otulimy miłym sweterkiem. Powoli wprowadzać będziemy tkaniny z bliższych i bardzo odległych krain po to by zarazić Państwa egzotyką i folklorem świata. Z Nami nie jest nudno.

Oprócz podstawowej działalności, tj. projektowaniu, szyciu i sprzedaży całego wystroju okien oraz pozostałych tekstyli domowych zajmujemy się importem tkanin, wyposażenia oraz mebli.

Jak często w ciągu roku patrzysz w okno? Ile razy wypatrujesz ze swojego okna pierwszych wiosennych liści, gorącego słońca lata, czerwonych jesiennych liści i gałęzi oblepionych białym śniegiem?. Nie potrafisz tego policzyć ale ja zapewniam Cię, że robisz to równie często jak zerkasz w lustro. Pięknie ubrane okno potrafi nadać odpowiedniego charakteru każdemu pomieszczeniu. My przyozdabiamy okna tak jak lubimy stroić same siebie.

Newsletter

© ZAKOSTYL Wyposażenie Wnętrz : All Rights Reserved

Realizacja KQSDesign.pl : Oprogramowanie KQS.store