FIRANA MARKIZETA NATURAL BIEL MEL DO 280CM

Kod produktu: 13919

  • 10 dni roboczych
  • Koszt dostawy od 14,00 zł
Wybierz opcje:
Wybierz szerokość :
Wybierz wysokość:
Wybierz metodę zawieszenia :
Twój karnisz:
29,99 zł
Zapytaj naszego konsultanta: 507260955 sklep.zakostyl@gmail.com

Cena wstępna to cena podana za metr firany bez szycia. Szerokość tkaniny 280cm. 
Cena zmiania się w zależności od wyboru szerokości, wysokości i metody zawieszenia.

Firana przezroczysta haftowana siatka.
Dekoracyjna we wnętrzu. Ten model idealnie wpisze się we wnętrza w stylu skandynawskim, loftowym, boho ale też nowoczesnym.

Prawidłowy pomiar:
Szerokość dobieramy wg potrzebnego metrażu do zasłonięcia plus planowany zapas na umarszczenie. Zaleca się zapas na umarszczenie 100% czyli jeszcze raz tyle centymetrów ile potrzeba na przysłonięcie. Oczywiście jest to indywidualne upodobanie każdego użytkownika jaki procent umarszczenia będzie trafiał w jego gusta.
Wysokość ustalamy mierząc ją od góry karnisza (w przypadku przelotek lub fali tunelowej) lub od żabki(agrafki) do dołu czyli miejsca gdzie ma się kończyć zasłona.
W przypadku kiedy potrzebujesz zmian (wysokość, kolor przelotki, itp.) wpisz swoje uwagi przy składaniu zamówienia w okienku TWOJE UWAGI - okienko pojawia się przy wyborze formy zapłaty i wysyłki.

Jak złożyć zamówienie:
1.
Wybierz opcję czy firana szyta na wymiar czy chcesz zakupić tylko tkaninę w wybranym wymiarze (w opcji "Firana na metry bez szycia" wszystkie poniższe pozostałe parametry ustaw "nie dotyczy")
2. Wybierz potrzebną szerokość
3. Wybierz potrzebną wysokość
4. Wybierz metodę zawieszenia  (w przypadku zakupu samej tkaniny bez szycia wybierz opcję "nie dotyczy")

5. Wybierz posiadany karnisz (opcja potrzebna nam z uwagi na to, że do karniszy sufitowych wszywamy taśmę od samej góry zasłony, natomiast do karniszy tradycyjnych pałąkowych nad taśmą zostawiamy 4cm ryzę zasłaniającą żabki). W przypadku zakupu tkaniny bez szycia wybierz opcję "nie dotyczy".

Pranie: Zalecane jest pranie chemiczne lub delikatne w domowych warunkach
Prasowanie: Przy praniu delikatnym nie potrzebuje prasowania.
Margines błędu: +/- 3% wynikający z cech produktu

Skład materiału: 100% poliester
Gramatura: 82gr/m2 +/-2% 
Transparentność: przezroczysta

Wybór zawieszenia:


UWAGI:
-Wszystkie nasze firany, zasłony , komplety do kuchni są szyte na wymiar pod indywidualne potrzeby klienta i nie podlegają zwrotom.
-Kolory na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od tych w rzeczywistości, wynika to z indywidualnych ustawień urządzeń a w szczególności monitora, kart graficznych, ustawień telefonicznych. 
-Wszelkie materiały, treści, zdjęcia są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy "Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych" z dnia 4lutego 1994r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz.631).

Newsletter

© ZAKOSTYL Wyposażenie Wnętrz : All Rights Reserved

Realizacja KQSDesign.pl : Oprogramowanie KQS.store